Στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ορεινής Ποδηλασίας η Ποδηλατική Ομάδα Καρύστου «Castello Rosso»
  •
    Στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ορεινής Ποδηλασίας XC Παίδων που διοργανώθηκε από 18 έως 20 Ιουλίου στo Καρπενήσι από την Ελληνική Ομοσπονδία Ποδηλασίας (Ε.Ο.Π.), συμμετείχε η Ποδηλατική Ομάδα Καρύστου «Castello Rosso», στο Αγώνισμα του Cross Country (Αντοχής).
    Στην κατηγορία των Παίδων ο Ανδρέας Γουλέτας με χρόνο 1:16’:39’’ τερμάτισε στην 42η θέση και ο Γιώργος Γουλέτας τερμάτισε στην 51η σε μια απαιτητική διαδρομή 21 χλμ. με δύσκολες ανηφόρες αλλά και πολλά τεχνικά κομμάτια. Στους αγώνες του ποδηλατικού τριημέρου πήραν μέρος 172 αθλητές από 41 ομάδες όπου χαρακτηρίστηκαν από θέαμα και ένταση.